22 lutego 2010

Witam Wszystkich :)

Jako że ostatnio pokonałam swój wstyd przed dzierganiem w miejscach publicznych, postanowiłam również otworzyć się na społęcznosć internetową - i dlatego też powstał ten blog. Będzie on poswięcony mojemu hobby - robótkom ręcznym wszelkiego rodzaju. Robię na drutach, szydełkuję, projektuję i wykonuję biżuterię typu "hand made", zdarza mi się co narysować, namalować a czasem nawet ugotować czy upiec;)
Uczę się angielskiego i w ramach ćwiczeń postanowiłam pisać również w tym języki. Zobaczymy co z tego wyjdzie, za wszelkie błędy z góry przepraszam.
To na tyle na początek.
Zapraszam!!!

Welkome :)
I used to be shy of knitting in public (on a train, in a bus or park), now I managed with this. I decided also to open myslef for internet community - and that is why this blog is made for. It will be blog about my hobby - everything that is hand made. I knit, croche, make jewerly, sometimes I draw, paint or even cook or bake ;)
I'm learning english and to practice more I will try to write it in two languages. I apologize in advance if there will be some mistakes. That's all for beginning.
Enjoy!Lotnisko Charleroi (Bruksela)/Charleroi airport (Brussels)

3 komentarze:

 1. Hej Fasola;-)
  Zycze powodzenia w blogowaniu;-) bede podgląda co u Ciebie "na drucie";-)
  Pozdrawiam
  Akna74

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie zapowiada sie u Ciebie. Powodzenia zycze.
  Zapraszam do mnie po odbior wyroznienia
  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...