10 marca 2011

Pudełko

Żeby dać wam odpocząć od bolerek, pokażę Wam dziś moje wczorajsze dokonanie. Zwykłe pudełko po butach obłożyłam papierem i teraz nadaje się do przechowywania "dupereli" ;)  Więcej informacji i instrukcję wykonania pudełka od podstaw, znajdziecie na portalu cafeart.pl, a dokładnie tutaj. Polecam!
 To give you a break from shrugs, I'll show you what made yesterday. I wrated with paper a simple shoe box and now I can keep small things there;) More information and instructions you'll find on the portal cafeart.pl, exactly right here. I recommend!

6 komentarzy:

 1. to jest dobry recycling ;)
  osobiście wolę obklejać pudła tapetami - są bardziej odporne na psucie.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny pomysł,warto wykorzystać:)Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Agata - faktycznie, tapety to świetny pomysł. Ja niestety nie mam żadnych skrawków a kupić nową się nie opłaca. Ale jak ktoś ma pozostałości to może zrobić dodatki idealnie pasujące do pokoju.

  OdpowiedzUsuń
 4. fasOLA - czasem w sklepach z tapetami sprzedają resztki za grosze, warto zagladać, albo do znajomych, którzy chatę urządzają ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pomysł wykorzystam na pewno, bo pudeł po butach u mnie dostatek, a jakaś zabłąkana rolka tapety też się na pewno znajdzie.
  A bolerek nigdy dość. Sama nie potrafię zrobić, więc z przyjemnością podglądam.
  Pozdrowienia z wiosennej Polski :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zocha, cieszę się że mogłam coś podpowiedzieć. Co do wiosny to ja też w Polsce siedzę, dziś zaczęłam sezon rowerowy ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...