19 kwietnia 2011

Bolerko na szydełku

Ciąg dalszy ślubnych dodatków, tym razem jednak wykonane na szydełku. Zrobione jest z 12 kwadratów. Bardzo szybka robota, przyjemna do dziergania, ogólnie polecam...
I continue the topic of wedding accessories, but this time it is crochet bolero. It is made of 12 squares. Very fast work, nice to crochet, generally I recommend ...
Włóczka / Yarn : Yarn Art Kid Mohair

11 kwietnia 2011

Pelerynka ślubna

Dałam Wam na chwilę odetchnąć od akcesoriów ślubnych, ale dziś już wracam do mojego ulubionego tematu :)
Dziś prezentuję pelerynkę zrobioną na bazie wzoru Japanese Feather. Zrobiona jest z włóczki Himalaya Kasmir na drutach nr 4,5 mm.
I gave you a moment to breathe from bridal accessories, but today I return to my favorite topic:) Today I present cape, based on Japanese Feather pattern. I used  yarn Himalaya Kasmir and needles no 4.5 mm.

6 kwietnia 2011

Biżuteryjne dziergadła

Dziś coś całkiem innego. Miniaturowe dziergadła, które występują w roli kolczyków i pierścionków. Zrobione są z nitek, szydełkiem o rozmiarze 0,55mm. Dobra rzecz na ćwiczenie cierpliwości i zręczności ;)
Today, something quite different. Miniature croched things, which act as earrings and rings. They are made of yarn, crochet with hook size 0.55 mm. Good thing to exercise patience and skill ;)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...