31 lipca 2012

Inspiracje

Od czasu kiedy mam swoją firmę - trochę ponad rok - mam bardzo mało czasu na nowe projekty. W kółko robię te same modele, tylko w różnych rozmiarach. Z jednej strony nie mogę narzekać, bo interes się kręci, ale z drugiej...chciałoby się porobić coś nowego. W głowie mam całe mnóstwo pomysłów, a i tak ciągle myślę nad nowymi. Często przeglądam sieć w poszukiwaniu nowych inspiracji. Ostatnio spodobało mi się kilka prac, którymi się z Wami podzielę. 
Mi osobiście najbardziej podobają się  ocieplacze rowerowe w kształcie lisa :) Super gadżet! Sama często jeżdżę na rowerze i jestem zmarzluchem więc ten pomysł mnie powalił na łopatki. I kolejna rzecz to tęczowy ocieplacz na szyję z bąbelkami. Bardzo ciekawie to wygląda, ale nie mam pojęcia jak jest zrobione :/
Oczywiście nie mam zamiaru nic zgapiać i też do tego nie namawiam, ale im się człowiek więcej fajnych rzeczy naogląda, tym sam bardziej kreatywnie myśli ;)
Zdjęcia pochodzą ze sklepu decobazaar.com
Since I have my own firm - about a year - I don't have time for new project. All the time I'm knitting the same pattern but in a different sizes. From one site I can't complain, business is doing good but from the other site...one would like to do something new. I have planty of ideas in my head, but still I'm thinking about new ones. I often browse the web looking for new inspiration. Lately I found a few great projects, that I want to share with you.
I personally like best hand warmers in shape of a fox :) Super gadget! I often ride a bike, and I am always coold so this project knocked me on the blades. And another item is a colorful neck warmer with bubbles. It looks very oryginal, but I have no idea how it is done :/
Of course I don't recommend copying any of this, but the more interesting projects we see, the more creative we are ;) 
All pictures are taken from shop decobazaar.com 

proj. warmYourself

proj. UNIQO

proj. Atelier Retro

proj. Beta

proj. Red Pompon

proj. kurka


12 komentarzy:

 1. Tęczowy ocieplacz rzeczywiście śliczny i męski też:)
  Nudno robić to samo w kółko ale nie możesz narzekać, masz firmę no i pracę:)
  Pozdrawiam, Marlena

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne rzeczy, zwłaszcza te ocieplacze w kształcie lisa!

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie najbardziej podoba się ten sweterek Bety tylko nie wiem, czy by na mnie pasował. Niby rozmiar uniwersalny, ale ja zawsze ze względu na wysoki wzrost mam problem z długością swetrów czy bluzek.

  OdpowiedzUsuń
 4. No, piękny ten sweterek, bardzo oryginalny i fajnie upięty. Ja myślę, że faktycznie może być uniwersalny. Rękawy są specjalnie takie przykrótkawe, a długość też czy za pupę czy do pępka będzie fajnie wyglądała ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. piękny ten tęczowy ocieplacz, co do wykonania, to powiedziałabym, że całość jest zrobiona ściegiem prawym, te bąbelki to są poprostu jakieś twarde kulki zawiązane w dzianinie, potem całość sfilcowana, na koniec kulki wyciągnięte :) przepraszam, że tak chaotycznie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mrs. Knitters, faktycznie pasowałoby takie wykonanie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. http://herbimania.blogspot.com/2011/08/malinowe-kokony-czyli-przygody-w.html - tu przepis na bąbelki, wpadł mi kiedyś w ręce przypadkiem i bardzo się spodobał:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ooo, dziękuję za opis, bardzo fajny opis :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ależ proszę bardzo!
  Podglądam od dawna, pierwszy raz komentuję:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Znam ten ból odtwarzania tych samych wzorów. Z drugiej strony za każdym razem jest szybciej, bo ma się większą wprawę.

  OdpowiedzUsuń
 11. Kolczyki śliczne.
  Cudo z bąbelkami - rzecz od dawna znana i powielana, wykonanie tak, jak już podała Mrs. Knitter. W necie widziałam sporo opisów, tylko jeszcze nie udało mi się trafic na pierwszy :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...