13 listopada 2013

bolerka dla druhen

Jeszcze Wam ich nie pokazywałam. Od jakiegoś czasu oprócz bolerek w typowo ślubnych kolorach, robię również bolerka kolorowe. Tutaj na zdjęciach zebrałam koleżanki i wystylizowałam je na druhny (które są w USA bardzo popularne). Bolerka te są wykonane na maszynie, wzór gładki. Włóczka którą użyłam to Angel z firmy Bergere de France. Mają bardzo fajną gamę kolorów, szczególnie podoba mi się brzoskwiniowy. Nadaje się do robienia na maszynie, jest miła w dotyku ale jakoś nie podbiła mojego serca, dlatego jest to edycja limitowana, jak się wyprzeda to nie będę jej zamawiała ponownie.
Na zdjęciach widać tylko kilka kolorów ale mam ich więcej - czerń, szary, granatowy, fioletowy, zielony, amarantowy i brzoskwiniowy.
I haven't show you them yet. Except typical bridal  colors I make also boleros in other colors. On these pictures you can see my friends stylized on bridesmaids (they are very popular in USA). I made these boleros on knitting machine. Yarn which I used is Angel from Bergere de France. You can find this yarn in very beautiful colors, especially peach one. It is good for machine knitting, but it didn't stole my heart so it will be limited edition - I won't buy it again.
On these picture there are only few colors, but I have more - black, grey, navy, purple, green, amaranth and peach one.
bolerka do ślubu
bolerka ślubne
suknie wieczorowe
dodatki ślubne
suknie ślubne
bolerka ślubne
dodatki ślubne
bolerka dla panny młodej
białe bolerka
bolerka wieczorowe

4 komentarze:

  1. Śliczne druchny, ślicznie prezentują śliczne bolerka :-)
    Muszę odkurzyć swoją maszynę, bo takie bolerko mi się też marzy (chociaż na bycie druchną to już nie mam najmniejszych szans...).

    OdpowiedzUsuń
  2. śliczna kolorowa sesja bolerkowa!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...