21 czerwca 2013

Wywiad na temat rękodzieła

Już jakiś czas temu udzieliłam wywiadu na temat swojej pracy dla portalu o pracy dodatkowej addwork24.com . W końcu artykuł się ukazał. Do przeczytania jest TUTAJ
Co o tym myślicie?

9 komentarzy:

 1. przeczytałam artykuł,gratuluję!
  Mała uwaga jako klienta;to nie cena podnosi wartość produktu.Jeśli wytwarzamy dobry produkt jakościowo nie musimy dowartościowywać go ceną,bo bubel pozostaje bublem,nawet za duże pieniądze.Ja jak uda mi się kupić taniej doceniam i noszę go tak długo jak ten kupiony drożej-ani dłużej,ani krócej,cena nie ma nic do rzeczy!I myślę że każdy tak ma!
  pozdrawiam i życzę sukcesów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie chodzi mi o sztuczne zawyżanie ceny, bardziej o docenianie swojej pracy i nie psucie rynku.
   również pozdrawiam :)

   Usuń
 2. I ja przeczytałam z przyjemnością. To bardzo krzepiące co mówisz. Życzę sukcesów!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny artykuł:) dużo cennych rad dla idących Twoim śladem, Gratuluję bo to niewątpliwie sukces:) życzę Ci aby biznes rozwijał się nadal! A mnie samej pozostaje żałować, że Ten dzień mam już za sobą, bo zamiast satyny wolałabym być Twoimi koronkami otulona:) pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! Z przyjemnością przeczytałam artykuł! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Olu przeczytałam "od deski do deski", szczerze gratuluje i podziwiam, wiem ile pracy i siły musisz w to wkładać, prowadzenie firmy to ogromne wyzwanie, a udzierganie tak pięknych rzeczy wymaga wiele czasu i cierpliwości. Moim marzeniem jest mieć taki sklepik" dzianinkowy", ale chyba brak mi odwagi...pozdrawiam i życzę sukcesów:) aniastasiak

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo miło się czytało ten wywiad i bardzo krzepiąca jest myśl, że i w naszym kraju można utrzymać się z rękodzieła i zajmować się tym, co się naprawdę kocha :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ciekawy wywiad.Życzę sukcesu.Robisz piekne rzeczy.Ja też dziergam i marzy mi się spotkanie robótkowe na Opolszczyznie-może w Kędzierzynie.Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...